Same Krafty

To już niemal legendarne miejsce na mapie nie tylko stołecznych, ale ogólnopolskich multitapów. Pierwszy pub z kraftowym piwem na warszawskiej Starówce, jeden z naszych pierwszych klientów, a na pewno jeden z najwierniejszych. Marcin, który zawiaduje całym interesem to certyfikowany sędzia piwny, człowiek instytucja branży – zna wszystkich, wszyscy znają jego. Zawsze daje informację zwrotną, rzadko chwali, ale jak już to robi, to wiemy, że piwo jest perfekcyjne.

Deal z Samymi Kraftami jest taki, że 5 kranów są na stałe “nasze”, ale często bywa tak, że piwa Trzech Kumpli okupują większą ich ilość. Na pewno Marcin bardzo dba o to, by lodówka była pełna naszych piw w butelkach, więc jeśli chcecie zrobić sobie “przegląd” piw Trzech Kumpli, to Same Krafty są świetnym na to miejscem. A, no i chyba nie musimy wspominać, że inne piwa, które tam spotkacie będę na co najmniej wysokim poziomie, prawda?

Ciekawym konceptem jest drugi, bliźniaczy pub po drugiej strony uliczki “Same Krafty Vis a Vis”, który prowadzony jest tą samą sprawną ręką. Jednocześnie jest to patronacki pub lubianego browaru Piwne Podziemie. Fajnie jest widzieć swobodny przepływ ludzi między jednym miejscem a drugim, co tworzy wyjątkowo swobodną atmosferę.

W Samych Kraftach dają bardzo dobrą pizzę, ale zjecie też inne smaczne rzeczy. W piątki bywa tłoczno, ale przecież o to w tym wszystkim chodzi, by spotykać jak najwięcej fanów kraftu i dzielić z nimi ten czas, czyż nie? Super jest mieć takiego partnera!

Facebook Instagram

La Famiglia

Kolejne kraftowe miejsce pod patronatem Trzech Kumpli to La Famiglia we Wrocławiu. Restauracja, zlokalizowana pod historycznym nasypem kolejowym, oferująca idealny mix: piwa rzemieślnicze z najwyższej półki i włoskie jedzenie. To właśnie z miłości do włoskiego jedzenia powstał lokal. W menu znajdziecie makarony, sałatki i rzymską pizzę. Wszystko wg oryginalnych receptur i na produktach sprowadzanych z Włoch. La Famiglia ujęła nas jednak nie tylko pysznym, prostym jedzeniem, z którym przyjemnie komponują się nasze piwa, ale przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem. Restauracja jest prowadzona przez fantastyczną, wspierającą się rodzinę i to się czuje, a że do tego lubią kraft…

Deal jest taki, że jesteśmy na minimum 5 kranach z 13 dostępnych. Zazwyczaj jednak beczki Trzech Kumpli przejmują 6-7 kranów. Na pozostałych znajdują się zawsze piwa z czołówki polskiej sceny browarów rzemieślniczych.

W każdy czwartek, podobnie jak Miejscówka, w La Famiglia jest wykańczanie beczek, czyli „krafty za połówkę”. Polecamy śledzić ich aktywność w social mediach, bo organizują bardzo dużo dodatkowych akcji, które wymyślają i ogłaszają na bieżąco.

Facebook Instagram