Sklep internetowy Trzech Kumpli

Mamy sklep internetowy!

Co prawda nie kupicie w nim piwa, ale za to zaopatrzycie się w szkło, torby, koszulki i magnesy z motywami graficznymi naszego browaru.

Mamy także coś dla kolekcjonerów, czyli kapsle, podkładki i etykiety piwne!

Zapraszamy na www.trzechkumpli.sklep.pl!

SKLEP W TARNOWIE

W lipcu 2016, otworzyliśmy sklep Browaru Trzech Kumpli w Tarnowie. Na początku lokal był niewielki i usytuowany w zachodniej dzielnicy miasta, w Mościcach. Nie zastanawialiśmy się ani chwili nad lokalizacją, sklep musiał być tam, skąd jesteśmy. Tutaj się wychowaliśmy, tutaj mieszkamy, tutaj chcieliśmy być obecni, widoczni i dostępni dla naszych klientów.

Po paru latach i tysiącach hektolitrów uwarzonego piwa przestaliśmy się jednak mieścić w ówczesnym sklepie i niedawno, bo w grudniu 2021 przenieśliśmy się do nowego, niezwykle przestronnego lokum bliżej centrum Tarnowa. Bardzo chcieliśmy mieć miejsce, do którego można swobodnie przyjść, spotkać się z nami, pogadać o dobrym piwie, wybrać coś dla siebie. Mamy nadzieje, że nam się udało. Zapraszamy!

CO U NAS ZNAJDZIECIE?

Przede wszystkim piwa Trzech Kumpli! To tutaj dostaniecie wszystkie nasze piwa aktualnie dostępne w ofercie. To tutaj w pierwszej kolejności pojawiają się nasze nowości, bo osobiście przywozimy je z browaru prosto po rozlewie. W końcu tutaj kupicie nasze szkło, torby, koszulki, magnesy, ale także fajne zestawy prezentowe na każdą okazję. Wybierzecie odpowiednie pudełko i zawartość, wszystko spakujemy Wam na miejscu.

Obok piw Trzech Kumpli macie do dyspozycji szeroki wybór piw kraftowych z całego świata. Chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi ulubieńcami, naszymi inspiracjami, pierwszymi wyborami, które wciągnęły nas w świat kraftu i zapoczątkowały naszą przygodę z piwami rzemieślniczymi. Tu także dbamy o jakość i różnorodność. Jest w czym wybierać. Jeśli tylko wcześniej nikt ich nie wykupił, bez kłopotów dostaniecie u nas piwa z browarów: To Ol, Mikkeller, Stone, Anchor, Omnipollo, Evil Twin, Oskar Blues, Kernel, Samuel Smith, Lost Abbey, Hoppin Frog. Przekrój piw jest naprawdę spory, a nasza wiedza na ich temat szeroka, więc jeśli potrzebujecie wsparcia w wyborze, jesteśmy na posterunku!

Sklep internetowy? No jasne 😉 Zapraszamy na www.trzechkumpli.sklep.pl

Sklep Browaru Trzech Kumpli

ul. Krakowska 113, w Tarnowie

Jesteśmy otwarci 6 dni w tygodniu:
Poniedziałek - piątek 10:00 – 21:00
Sobota 10:00 – 18:00
ZADZWOŃ DO NAS: +48 889 074 252
Zapraszamy!

Kontakt

Tomek

Tomek Wielgus

sklep w Tarnowie | zamówienia lokalne 784 075 348 tomek@trzechkumpli.pl

Maciek

Maciek Sosin

sklep w Tarnowie | zamówienia lokalne 734 435 694 maciek@trzechkumpli.pl