Kraft Klub - nasz patronacki sklep www

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że internetowy sklep Kraft Klub – dołącza do grona #MamyTrzechKumpli, a my obejmujemy go naszym patronatem.

Oznacza to, że na kraftklub.pl znajdziecie pełną ofertą naszych piw, czyli możecie u nich kupić dokładnie każde piwo, które mamy w magazynie (z możliwością rezerwowania piw, których premiery zapowiadamy na naszym FB:)

Zapraszamy!

Piwa klasyczne

Pokornie chylimy czoła przed klasyką światowego piwowarstwa. Któż nie lubi goryczkowego, ale superpijalnego Pilsa, kwaskowego i owocowego Weizena, nieco słodszego i karmelowego Bocka, czyli Koźlaka oraz ciemnego, krzepkiego wielowarstwowego portera bałtyckiego? My za nimi przepadamy, dlatego te cztery piwa tworzą klasyczną linię piw Trzech Kumpli. Poznacie ją po charakterystycznych owalnych, retro etykietach, które u niejednej osoby z pokolenia naszych rodziców wzbudziły westchnienie z powodu przywołanych wspomnień młodości. A już na pewno najlepszym komplementem dla nas jest to, co usłyszeliśmy kiedyś od starszego Pana (no dobra, powiedzmy Pana w wieku dojrzałym), który wychylił pół kufla naszego Pilsa, po czym niemal zakrzyknął: "Rany! Tak kiedyś smakowało piwo!" Mamy klasyczne piwa, solidnie uwarzone. Nie zapomnijcie poczytać o super klasyku polskiego piwowarstwa - Grodziskim, któremu poświęciliśmy osobną stronę. To wspaniałe piwo.