Piwa bezalkoholowe

Seria Unplugged czyli „bez prądu” to linia bezalkoholowych piw Trzech Kumpli, które zachowując wierność konkretnemu stylowi piwa, dają radość bez działania alkoholu. Idée fixe tych piw jest to, by smakowały niemal identycznie, jak ich klasycznie odpowiedniki "z prądem". Tę linię będziemy sukcesywnie rozwijać. A gdyby tak każdy piwny styl miał swoją wersję unplugged?

Piwo kraftowe bez alkoholu?

 

Coraz więcej osób sięga po napoje bezalkoholowe z powodów zdrowotnych, światopoglądowych, czy związanych z zamiarem prowadzenia pojazdów. Wraz ze wzrostem zainteresowania napojami pozbawionymi alkoholu również na rynku rzemieślniczym pojawiły się piwa bezalkoholowe – interesujące alternatywy dla wszystkich, którzy kochają smak dobrego kraftu, a tymczasowo lub na stałe chcą zrezygnować ze spożywania procentów. Bezalkoholowe piwo rzemieślnicze cieszy się stale rosnącą popularnością także ze względu na wysoką jakość surowców oraz wyjątkowy smak, który odróżnia je od piw produkowanych na dużą skalę.
Rzemieślnicze piwo bezalkoholowe to także świetna opcja dla sportowców. Bogaty w polifenole, witaminy z grupy B i składniki mineralne bezalkoholowy kraft może być ciekawym zamiennikiem napoju izotonicznego.

To właśnie z myślą o tych wszystkich osobach powstała linia piw bezalkoholowych – Unplugged, czyli bez prądu. W naszej ofercie znajduje się już IPA Unplugged, Witbier Unplugged i Oatmeal Stout Unplugged. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby piwa bezalkoholowe Browaru Trzech Kumpli były ciekawe i reprezentowały możliwe najbardziej różne od siebie style piwne.

Zapraszamy do wypróbowania bezalkoholowych piw linii Unplugged. Mamy nadzieję, że spotkanie z nimi będzie dla Was równie atrakcyjne, jak spotkanie z piwami rzemieślniczymi z naszych alkoholowych serii.

 

Piwa bezalkoholowe Trzech Kumpli zdobywają medale!

 

Rok 2019 był pierwszym rokiem, w którym piwa bezalkoholowe były reprezentowane jako styl na Great American Beer Festival (największy konkurs piwny na świecie). Nasze piwa bezalkoholowe także mają już na swoim koncie odznaczenia, pierwszy z nich zdobyliśmy w 2021 roku, na konkursie Concours International de Lyon.
W sumie, na konkursach w Lyonie, Frankfurcie, Londynie i Polsce nasze bezalkoholowe krafty zdobyły aż 6 medali. Cieszymy się, że nasze piwa mogą startować w tej kategorii i robią to z całkiem dobrym skutkiem. Mamy apetyt na więcej!